Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Description
be: Апісанне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Term
be: Тэрмін

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.
