Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Description
ca: Descripció

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Separator
ca: Separador

en: Term
ca: Terme

en: Price
ca: Preu

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Underline
ca: Subratllat

en: Our store
ca: La nostra botiga

en: Simple separator
ca: Separador simple
