Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Description
el: Περιγραφή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Term
el: Όρος

en: Price
el: Tιμή

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: Underline
el: Υπογράμμιση

en: Simple separator
el: Απλός διαχωριστής
