Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: Separator
fr: Séparateur

en: Term
fr: Terme

en: Price
fr: Prix

en: The settings have not been saved because of the errors.
fr: Les paramètres n'ont pas été enregistrés du fait d'erreurs.

en: Product type
fr: Type de produit

en: Availability
fr: Disponibilité

en: Underline
fr: Souligner

en: Our store
fr: Notre boutique

en: Simple separator
fr: Séparateur simple

en: Dash
fr: Tiret

en: Transform spaces
fr: Transformer les espaces

en: Transform type
fr: Transformer le type
