Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Separator
gu: વિભાજક
