Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Description
hr: Opis

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Term
hr: Pojam

en: Price
hr: Cijena

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.

en: Our store
hr: Naš dućan
