Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Description
hu: Leírás

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Term
hu: Kifejezés

en: Price
hu: Ár

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: Product type
hu: Terméktípus

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Our store
hu: Boltunk

en: Simple separator
hu: Egyszerű elválasztó
