Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Description
is: Lýsing

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.

en: Separator
is: Skilja

en: Term
is: Hugtak

en: Price
is: Verð

en: The settings have not been saved because of the errors.
is: Stillingarnar voru ekki vistaðar vegna villna.

en: Product type
is: Gerð vöru
