Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Separator
ka: გამყოფი
