Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်
