Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
