Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Save configuration
rm: configuraziun arcunar

en: Description
rm: definiziun

en: Default
rm: standard

en: Separator
rm: segn da separaziun

en: Term
rm: marca

en: Underline
rm: sutstritgs

en: Simple separator
rm: segn da separaziun
