Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Description
ro: Descriere

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Term
ro: Termen

en: Price
ro: Preţ

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.

en: Product type
ro: Tip produs

en: Underline
ro: Subliniat

en: Simple separator
ro: Separator simplu
