Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Description
ru: Описание

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: Separator
ru: Разделитель

en: Term
ru: Термин

en: Price
ru: Цена

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: Product type
ru: Тип товара

en: Availability
ru: Доступность

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Underline
ru: Подчёркивание

en: Our store
ru: Наш магазин

en: Simple separator
ru: Простой разделитель

en: Dash
ru: Штрих
