Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Price
th: ราคา

en: The settings have not been saved because of the errors.
th: การตั้งค่าไม่ถูกบันทึกเนื่องจากมีข้อผิดพลาด

en: Underline
th: ขีดเส้นใต้
