Ubercart Webform Integration (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Width
bs: Širina

en: Clone
bs: Klon

en: Products
bs: Proizvodi
