Ubercart Webform Integration (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Width
ka: სიგანე
