Ubercart Webform Integration (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Multiple
oc: Multipla

en: Name
oc: Nom

en: Width
oc: Largor

en: Clone
oc: Clonar

en: Title:
oc: Títol :

en: Product
oc: Produit
