Ubercart Webform Integration (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Clone
th: โคลน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Product list
th: เรียงลำดับรูปสินค้า
