Ubercart Webform Integration (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Name
et: Nimi

en: Width
et: Laius

en: Clone
et: Klooni

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Order #
et: Tellimus nr

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Price:
et: Hind:
