Ubercart Webform Integration (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Weight
id: Bobot

en: Multiple
id: Banyak

en: Name
id: Nama

en: Width
id: Lebar

en: Clone
id: Kloning

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk

en: Orders
id: Pesanan

en: Order #
id: # Order

en: Price:
id: Harga:
