Ubercart Webform Integration (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Width
jv: Ambané
