Ubercart Webform Integration (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Quantity
uk: Кількість

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Width
uk: Ширина

en: Clone
uk: Клонувати

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Orders
uk: Замовлення

en: Webform
uk: Вебформа

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: No Components, add a component below.
uk: Компоненти відсутні, додайте компонент нижче.

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
uk: Зробити це поле незмінним. Корисне для установки незмінного значення за замовчуванням.

en: Please enter a positive number.
uk: Будь ласка, введіть додатне число.

en: Order #
uk: Замовлення #

en: New component name
uk: Нова назва компонента

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Price:
uk: Ціна:

en: !name (hidden)
uk: !name (приховане)

en: SKU:
uk: Артикул:

en: Quantity:
uk: Кількість:

en: Product list
uk: Список товарів
