Ubercart Webform Integration (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Name
ca: Nom

en: Width
ca: Amplada

en: Clone
ca: Clona

en: Title:
ca: Títol:

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: No Components, add a component below.
ca: No hi ha cap component, afegiu-ne un a continuació.

en: Width of the textfield.
ca: Amplada del camp de text.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Order #
ca: # comanda

en: New component name
ca: Nom del nou component

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: !name (hidden)
ca: !name (ocult)
