Ubercart Webform Integration (6.x-1.3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Title:
ga: Teideal:

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe
