Ubercart Webform Integration (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Multiple
mr: अनेक

en: Name
mr: नाव

en: Width
mr: लांबी
