Ubercart Webform Integration (6.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
