Ubercart Webform Integration (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Name
pl: Nazwa

en: Width
pl: Szerokość

en: Clone
pl: Klonuj

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Webform
pl: Formularz

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: No Components, add a component below.
pl: Brak komponentów. Można je dodać, korzystając z poniższych opcji.

en: Width of the textfield.
pl: Szerokość pola tekstowego.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: New component name
pl: Nazwa nowego komponentu

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Price:
pl: Cena:

en: !name (hidden)
pl: !name (ukryte)

en: Product list
pl: Lista produktów
