Ubercart Webform Integration (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Name
tr: İsim

en: Width
tr: Genişlik

en: Clone
tr: Kopya

en: Title:
tr: Başlık:

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: Mandatory
tr: Zorunlu

en: No Components, add a component below.
tr: Hiçbir bileşen yok, aşağıdan bir bileşen ekleyin.

en: Width of the textfield.
tr: Metin alanının genişliği.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
tr: Bu alanı düzenlenemez yap. Değiştirilemeyen öntanımlı değer için kullanışlıdır.

en: Order #
tr: Sipariş no

en: New component name
tr: Yeni bileşen adı

en: Price:
tr: Fiyat:
