Ubercart Webform Integration (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Name
gl: Nome

en: Width
gl: Ancho

en: Clone
gl: Clonar

en: Title:
gl: Título:

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: Q
gl: P

en: Webform
gl: Formulario web

en: Order #
gl: Orde

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: SKU:
gl: referencia (SKU):
