Ubercart Webform Integration (6.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
