Ubercart Webform Integration (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Width
ne: चौडाई

en: Clone
ne: प्रतिरूप
