Ubercart Webform Integration (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Orders
sr: Поруџбине
