Ubercart Webform Integration (6.x-1.8) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Width
eu: Zabalera

en: Clone
eu: Klonatu

en: New component name
eu: Osagai berriaren izena
