Ubercart Webform Integration (6.x-1.8) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Quantity
ta: அளவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Clone
ta: போலிகை
