Ubercart Webform Integration (6.x-1.9) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Name
az: Ad

en: Width
az: Eni
