Ubercart Webform Integration (6.x-1.9) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Name
nl: Naam

en: Width
nl: Breedte

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Order #
nl: Bestelling #

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: @name (hidden)
nl: @name (verborgen)

en: Price:
nl: Prijs:

en: Product list
nl: Productlijst
