Ubercart Webform Integration (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Multiple
ar: متعدد

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Width
ar: العرض

en: Clone
ar: استنساخ

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Orders
ar: الطلبات

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Mandatory
ar: إجباري

en: No Components, add a component below.
ar: لا يوجد عناصر، أضف عنصر أدناه

en: New component name
ar: اسم المكون الجديد
