Ubercart Webform Integration (6.x-1.5) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Name
hi: नाम

en: Width
hi: चौड़ाई
