Ubercart Webform Integration (6.x-1.7) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Name
te: పేరు

en: Width
te: వెడల్పు
