Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Instructions:
da: Instruktioner:

en: Product information
da: Produktinformation

en: Sell price
da: Salgspris

en: Customer purchase price.
da: Kundens købspris.

en: Submission deleted.
da: Tilføjelse slettet.
