Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Instructions:
de: Anleitung:

en: Product information
de: Artikel Informationen

en: Sell price
de: Verkaufspreis

en: Customer purchase price.
de: Der Preis den Kunden bezahlen, um den Artikel zu kaufen.

en: Submission deleted.
de: Die Eingabe wurde gelöscht.
