Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Instructions:
es: Instrucciones:

en: Product information
es: Datos del producto

en: Sell price
es: Precio de venta

en: Customer purchase price.
es: Precio de compra del cliente
