Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Instructions:
fr: Instructions :

en: Product information
fr: Informations sur le produit

en: Sell price
fr: Prix de vente

en: Customer purchase price.
fr: Le prix de vente.

en: Submission deleted.
fr: Soumission supprimée.
