Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Product information
hu: Termékinformáció

en: Sell price
hu: Eladási ár

en: Customer purchase price.
hu: Eladási ár.

en: Submission deleted.
hu: A beküldés törlése megtörtént.
