Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Product information
it: Informazione prodotto

en: Sell price
it: Prezzo di vendita

en: Customer purchase price.
it: Prezzo di acquisto del cliente.

en: Submission deleted.
it: Inserimento eliminato.
