Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Product information
pt: Informações do produto

en: Sell price
pt: Preço de Venda

en: Customer purchase price.
pt: Preço de venda ao cliente.
