Ubercart Webform Productize (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Instructions:
sk: Inštrukcie:

en: Product information
sk: Informácie o produkte

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: Customer purchase price.
sk: Nákupná cena pre zákazníka.

en: Submission deleted.
sk: Odoslanie zmazané.
