uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Result
da: Resultat

en: Payment details
da: Betalingsdetaljer

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre
