uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Payment details
el: Λεπτομέρειες πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας
